SPECJALISTYCZNE PRODUKTY IZOLACYJNE

Materace izo-standard na zawory i połączenia kołnierzowe

Proste w konstrukcji materace, bardzo łatwe w montażu, pozwalające zredukować straty ciepła na odkrytych miejscach i nieizolowanej armaturze instalacji. Bardzo dobre zabezpieczenie przed ewentualnymi wypadkami wynikających z oparzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór osłon do niemal wszystkich znormalizowanych rozmiarów zaworów. Elastyczne materace o wysokiej jakości, są wykonane z maksymalnie cienkiej izolacji - jednocześnie o doskonałych parametrach - izolację, zapewniająca optymalny opór termiczny. Elastyczna tkanina pokryta warstwą silikonu, z jakich materace są wykonane, jest odporna na wszelkiego rodzaju substancje chemiczne, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV itp. Szczelność naszych materacy przed dostaniem się wilgoci do wewnątrz materaca jest potwierdzone atestem DNV. Materace izo-standard bardzo dobrze przylegają do powierzchni izolowanej. Materace są wykonane z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia.

Metoda łączenia - na rzepy przy połączeniach wzdłużnych: sznurek z przędzy szklanej wysokotemperaturowej przeznaczonej do połączeń skrajnych.

Zakres zastosowania:

  • odporność termiczna do 250° C
  • klasa palności A1 niepalne nierozprzestrzeniające ognia
  • ciężar właściwy 3,8 kg/m2
  • grubość 23 mm

Współczynnik przewodzenia ciepła λ W/m2K
gęstość50°C/122°F100°C/212°F200°C/392°F300°C/572°F
130g/m3
8lb/ft3
0,0280,0360,0490,067
Współczynnik przewodzenia ciepła λ W/m2K (gęstość 130g/m3 (8lb/ft3))

Metoda łączenia – na rzepy, a na połączeniach wzdłużnych: sznurek z przędzy szklanej wysokotemperaturowej przeznaczonej do połączeń okrągłych.

materace izolacyjne
wytrzymałe zapięcia
łatwe w montażu i demontażu
skuteczna izolacja
zapakowane, gotowe do transportu
zapięcie na mocny rzep